Şerit Testere Bıçağı

Şerit testere bıçakları tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yaygın olarak kullanılmaktadır. Ağaç işletmeleri başta olmak üzere metal kesimi yapan milyonlarca işletme şerit testere bıçağına ihtiyaç duymaktadır. Gıda sektöründe de karışımıza çıkan şerit testere bıçakları et ve kemik testereleri, balık kesim testereleri, ekmek kesim testereleri olarak bilinmektedir.
Firmamız bünyesinde itina ile işlenen şerit testere bıçakları endüstrinin olmazsa olmazlarındandır. Alman Çeliği, Uddeholm İsveç Çeliği ve Karbon çeliğinden işlenerek yapılan şerit testere bıçaklarının üretimi ülkemizde  yapılarak tüm dünyaya ihraç edilmektedir. Şerit Testere Bıçağının endüstride serüveni Diş açma parkurunda son teknoloji preslerle kusursuz çapaksız işlenerek başlamakta hassas çaprazlama işlemleriyle en az talaşla en kaliteli kesimi yapabilmeleri için bilenmekte. Yine son teknoloji kaynak makinelerde kaynağı yapılan şerit testere bıçağı son kullanıcıya gönderilmeden test edilir özenle paketlenir ülkemiz üretiminde yer almak üzere son kullanıcıya ulaştırılmak üzere kargoya verilir. 

Şerit Testere Bıçağı kullanım Alanları

Makineme Uygun Şerit Testere Bıçağını Nasıl Alırım

Yüzlerce makine üreticisinin bulunduğu günümüz dünyasında yüzlerce model Şerit Testere Makinesi üretilmektedir. Her modelin kendine has uzunlukta şerit testere  bıçağı  kullandığı gibi farklı modellerin aynı uzunlukta şerit testere bıçağı kullandıkları da gözlenmektedir.

  1. Şerit testere bıçağının uzunluğunu makine üzerinde bulunan ölçü plakalarından bulmanız mümkündür.
  2. Ölçü plakası olmayan şerit testere makinelerin şerit testere bıçağı uzunluğunu kopan şerit testere bıçağının uzunluğunu  yada eski şerit testere bıçağını keserek metre yardımıyla uzunluğu tespit edilebilir.
  3. Eski şerit testere bıçağınız da yoksa şerit testere bıçağınızın uzunluğunu yine tespit etmeniz mümkün. Makinenizi gergin duruma getirdikten sonra sünmeyen bir ip yardımıyla şerit testere bıçağınızın uzunluğunu tespit edebilirsiniz.

Uzunluğunu tespit ettiğiniz şerit testere bıçağını şirketimizden temin edebilirsiniz. Şirketimiz bünyesinde her marka model şerit testere makinesi için şerit testere bıçağı üretilmektedir.

 

AhşapAhşap

Bandsägeblätter Uddeholm

Ahşap

Uddeholm İsveç Çeliği

Ürünü İncele
Bandsägeblätter Spezial

Ahşap

Özel Alman Çeliği

Ürünü İncele
Uddeholm mit gehärtet zahnspitzen

Ahşap

DİŞ UÇLARI SERTLEŞTİRİLMİŞ UDDEHOLM

Ürünü İncele
Spezial mit gehärtet zahnspitzen

ahşap

Diş Ucu Sertleştirilmiş Spezial

Ürünü İncele
Flaxback

Ahşap

Karbon Çeliği

Ürünü İncele
Mobile Bandsägeblätter

Ahşap

Woodmizer

Ürünü İncele
Mobile Bandsaegenblaetter Gehärtet

Ahşap

Woodmizer Diş Ucu Sertleştirilmiş

Ürünü İncele

MetalMetal

Metall Bandsageblatt

metal

Metal Şerit Testere Bıçağı

Ürünü İncele
Bi Metall M42 Bandsägeblätt

metal

Bi Metal Şerit Testere Bıçağı

Ürünü İncele

GıdaGıda

Bandsägeblatt Lebensmittel

Gıda

Balık

Ürünü İncele
Bandsägeblatt Lebensmittel

Gıda

Et ve Kemik

Ürünü İncele
Bandsägeblatt Lebensmittel

Gıda

Ekmek

Ürünü İncele

PlastikPlastik

Kuntstsoff

Plastik

Standart

Ürünü İncele
Kuntstsoff

Plastik

Diş Ucu Sertleştirilmiş

Ürünü İncele