Sizin için BURADAYIZ!

2008 Yılında  Almanya´nın Göppingen şehrinde bir aile şirketi  olarak ahşap şerit testere üretimine geçen B.Y. Schneidwerkzeuge  E.K. güvenilir ve sağlam adımlarla büyümesine devam ederek, 2016 yılının Eylül ayında Almanya’nın köklü testere ve bıçak firmalarından biri olan Wellershaus firmasını  şirket bünyesine katmıştır. Firmamız şu an itibari ile Almanya’nın sayılı ve önde gelen şerit testere ve bıçak firmaları arasında yer almaktadır.

Hedeflerimiz Büyük

B.Y. Schneidewerkzeuge e.K. 50 nin üzerinde ülkeye ihracat yapmaktadır, bunlar arasında avrupa ülkelerinin tamamı, Rusya, USA, İsaril, Japonya, Srilanka, Meksika vs, sayabiliriz. 2017 yılının başında firmamızın gelişimi yolunda önemli bir adim olarak gördüğümüz ISO 9001 belgesini firmamıza kazandırdık. Almanya  da edindiğimiz tecrübemizi  ülkemize kazandırmak ve ülke ekonomimize katkı sağlamak amacı ile 2017 yılında Düzce’nin Kaynaşlı ilçesinde Wellershaus Makina Aksamı İmalat ve Sanayi A.Ş firmasını kurduk. Kurulduğu tarihten günümüze ortaya koyduğu istikrarlı performansıyla sürdürülebilir bir büyüme örneği sergileyen şirketimiz, Türkiye´nin güçlü ve saygın şirketleri arasında yerini almak için yol almaktayız.

Ürün Çeşitliliğimiz ve Fiyatlar

Geniş ürün yelpazemiz ve üretim kalitemiz ile sizlere ve Dünya geneline hizmet vermekteyiz. Kalitemizi yakından görebilir, ihtiyacınız olan ürün veya ürünlere özel fiyat teklifi alabilirsiniz. Wellershaus bir Dünya markası olmak yolunda ilerlerken Türkiye’de Kalitenin ve Ulaşılabilirliğin adresi olmuştur.

Sizleri de Wellershaus Dünya Kalitesine Davet Ediyoruz

Fiyat Nedir