Sleep Expo Mi̇ddle East Expo Fuarı
Buradasınız: Anasayfa / Blog
23 Eylül 2021, Perşembe
Sleep Expo Middle East Expo Fuarı
Sleep Expo Middle East Expo Fuarı

(Sleep Expo Middle East) Orta Doğu Köpük ve Poliüretan Fuarı ve Yapıştırıcılar Sızdırmazlık Maddeleri ve Yapıştırma Fuarı Birleşik Arap Emirliklerinde 07-09 Haziran tarihinde düzenlenecektir. Siz değerli Müşterilerimizi orada ağırlamaktan mutluluk duyarız

Sleep Expo Middle East , Orta Doğu ve Afrika bölgesinde bu büyüyen sektör için türünün tek özel etkinliğidir. Aslında, uluslararası sektörlerden Yatak Üreticileri, Yatak Makineleri, Uyku teknolojisi ve Aksesuarları, Nevresim ve Uyku Yardımcıları tedarikçileri ve distribütörleri dahil olmak üzere katılımcıların ürünlerini, yeniliklerini ve çözümlerini büyüyen pazara sergilemeleri için ideal bir platformdur.

Sleep Expo iki dikey sektöre tanıklık edecek : Üreticilerin şilteler, yastıklar, yorganlar vb. dahil olmak üzere bitmiş ürünlerini satın alan tüketiciye hangi inovasyonun kendileri için en uygun olduğu konusunda sergiledikleri Uyku Bakımı ve Sleep Tech bir dizi yeni inovasyona, hammaddeye ve bir dizi yeniliğe tanık olacak. uyku ve yatak pazarındaki makineler.

Sleep Expo Konferansı , sektörden uluslararası konu uzmanlarına tanık olacak. 2 günlük konferans, refah, teknoloji ve pazar anlayışı ile ilgili olarak ortaya çıkan birçok trend, çözüm ve sektör sorununa değinecek.

Uyku Fuarı Ödülleri , Orta Doğu ve Afrika’daki Yatak Üreticileri ve Tedarikçilerinin, otellerin ve yatak perakendecilerinin son 12 aydaki mükemmel çalışmalarını tanıyacak ve Uyku endüstrisindeki ‘fark yaratanları’ belirleyecektir.

Sleep Expo’nun 3. baskısı daha büyük ve daha iyi! Bu yılki fuar, çapraz fuar ziyaretçileri ve katılımcı sinerjilerinden yararlanmak için  Orta Doğu Köpük ve Poliüretan Fuarı ve Yapıştırıcılar Sızdırmazlık Maddeleri ve Yapıştırma Fuarı olmak üzere 2 diğer fuarla birlikte yer alıyor.

Fuara daha fazla uluslararası markanın katılmasıyla etkinlik, perakende, üretim ve yatak sektörlerindeki profesyoneller arasında satın alma ve ağ oluşturma için daha fazla fırsat sağlayacak daha geniş bir çözüm ve yenilik yelpazesi sunacak.

9 Ülkeden 40+ Katılımcı

En Çok Sergilenen Ülkeler: BAE, Hindistan, Türkiye, Çin, Tayland, Srilanka, İspanya

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?